FaceBook
Twitter
Etiket Bulutu
Dolar   USD
2,8781 TL
 
Euro   EUR
3,0997 TL
                        Merhabalar Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz;

Öncelikle değerli zamanınızı sitemize ayırdığınız için teşekkür ederiz.Birinci Kalite ve İkinci Kalite olarak patenti alınmakta olan sitemizi sizlere kısaca anlatmak istiyoruz.

Sitemiz birinci kalite ve ihracat fazlası ürün satan ve üreten Toptan veya Perakende satıcı firmalarla onları alacak olan Toptan veya Perakende alıcı firma ve şahısları buluşturan bir yapıdır.

Bu yapıyı bir örnekle açıklamak gerekirse toptancı bir firmanın ürünlerini sitemizde gören bir mağaza sahibi direkt toptancıyla görüşüp ticaretini yapar veya bir mağaza sahibi ürünlerini sitemize eklediğinde bunu gören bireysel müşteri direkt bu mağazanın iletişim bilgilerine bakarak o mağazaya gider veya kargo gönderimli telefonda,  alışverişini yapar.

Sitemize öncelikle basit ve yorucu olmayan bir yöntemle üye olunmaktadır.Üyeliklerimiz Altın ve Gümüş olmak üzere 2 türlüdür.

Altın Üye;      Sitemize resimli ürün ekleyip, satış yapabilen firmalardır.

Gümüş Üye;  Sitemize eklenen ürünlere bakıp, aracı olmadan direkt satıcı firmayla iletişime geçip alım yapabilecek firma veya şahıslardır.

 
 

Üye olan firma ve şahıslar maillerine gönderilen aktivasyon mailini onayladıktan sonra sitemize üyeliği yapılmış olur.Sitemize üye olanlar sitemizin anasayfasının sağ kısmındaki son eklenenler bölümünde gözükecektir.
           Üye olanlar siteye giriş yaptıklarında sitenin sağ üst köşesinde yer alan yönetim panelinden diğer bilgilerini tamamlayabilirler.Altın Üyelerin ekledikleri resimli ürün ve kartvizitler sitede dönüşümlü olarak anasayfada yayınlanır.Yani siteyi her yenilediğimizde anasayfada ki ürün ve kartvizitler dönüşümlü olarak yenilenir.

Sitemize altın üye olan firmalar site uzantılı web sayfa adresi alabiliyorlar.Örneğin firma ismi birinci kalite ise web sayfa adresi = www.birincikalite.com.tr/birincikalite  olacaktır.Böylece bir firma sitemize örneğin; 200 tane ürün eklediyse sitemize üye olan, olmayan herkes bu adresten tüm ürünleri detaylı şekilde görecektir.Dolayısıyla bu adresi herkese söylerseniz, sizleri kolaylıkla takip ederler.

Sitemizde satacağınız veya alacağınız ürünlerde aracı ve komisyon oranı yoktur.

 

Sitemize ürün eklenirken değişik ürün seçeneklerinin olduğu bir menü vardır.Ürününüz hangi seçeneğe uyuyorsa o seçilir.Buna göre eklenecek Ürün Tipleri Şöyledir;
- 1.Kalite
- İhracat Fazlası
- Âtıl Ürün
- 2.Kalite
- Defolu
- Seri Sonu
- Kapatıyoruz/Zararına

 

Altın üyeliklerimiz 3, 6 ve 12 aylık site kullanım ücretli olacaktır.Yılda isterseniz 500.000 TL, isterseniz de  5.000.000 TL’lik ürün satın, bize ödeyeceğiniz ücret sabit olup, miktarları şöyle olacaktır.

 

Hem alım ,hem de ürün ekleyerek Satıcı Konumunda Olacak Üyelik (Altın Üye )

3 Aylık    =   500 TL

6 Aylık    =   750 TL

12 Aylık  =   1000 TL

Bu ay içinde üye olanların Kdv’side bizden olacaktır.Sadece alım yapacak olan Gümüş Üyeliklerimiz ise Ücretsizdir.

 

Hemen Üyelik yapmak için linkimiz;

 

http://birincikalite.com.tr/uyelik

Ayrıca sitemizdeki özel alanlara reklamlar da alınmaya başlanacaktır.

http://birincikalite.com.tr/reklam

 

       Not: Sitemizdeki sektör menülerinin içeriklerinden boş olanlar üyelerimizin ürün eklemesiyle dolacaktır. Ekleyeceğiniz ürünler listede yoksa bize bildirirseniz, uygun olanları ekleyebiliriz. Ne kadar ürün eklerseniz o kadar müşteri pörtföyünüzü arttırabilirisiniz.

 

Her şey Büyüyen Güçlü Türkiye için...

 

 AVANTAJLARIMIZ       ÜYELİK PAKETLERİ